O mnie

Marek Dziedzic (ur. 07.01.1984) –Urodzony we Wrocławiu, mieszkający i pracujący w Warszawie kompozytor i producent muzyczny.

Tworzył m.in. z takimi artystami jak Mela Koteluk – album „Migracje” za który został nominowany do Fryderyków 2015 w kategorii Album Roku Pop i otrzymał platynową płytę; album ,,Migawka” .

zespół Sorry Boys (album ,,Roma”) za który został nominowany do Fryderyków 2016 w kategorii Album Roku Alternatywa a album „Vulcano” uznany był za jedną z najlepszych płyt 2013 roku, m.in. w pierwszej 10-tce wg Gazety Wyborczej; zdobył nagrodę dziennikarzy na Top Trendy 2014 ;

zespół Ballady i Romanse album „Zapomnij” (nagrodzony min. nagrodą TVP Gwarancje Kultury, ogłoszony najlepszą płytą roku 2011 przez Gazetę Wyborczą, a wg Machiny oraz Polskiego Radia 3 uznany za jedną z 10 najlepszych płyt w Polsce, otrzymał wiele nominacji, min. do Paszportu Polityki 2011).

Współkomponował i wyprodukował singla Kasi Kowalskiej ,,Aya”.

Marek tworzy również muzykę reklamową; współpracował z Teatrem na Woli; komponuje utwory do filmów; seriali i programów telewizyjnych; słuchowisk radiowych dla Polskiego Radia.